top of page

Hakkımızda

Sorularımıza cevap bulmak için artık eski dönemlerdeki gibi kütüphane kütüphane gezmemize gerek yok. İnternetten tek tıkla istediğimiz sorunun cevabına ulaşabiliyor ve milyonlarca siteye saniyeler içerisinde erişim sağlıyoruz. Ancak kimi zaman, gerçekten düşünen bir insanın fikirlerine ve görüşlerine ihtiyacımız oluyor. Ne de olsa sosyal varlıklarız, öyle değil mi?

Peki sana her konuda soru sorabileceğin ve üstelik, subjektif ifadelerle değil bilgiyi kaynağından öğrenebileceğin özgür bir soru-cevap platformu olduğunu söylesek? Bilinkle ile, dünyanın her yerinden farklı insanlarla aynı çatı altında buluşabilir, kullanıcıların paylaştığı linkler ile saniyeler içerisinde doğru bilgiye ulaşabilirsin.


Kaynağından gelen bilgiler 
Üstündeki bluzun altına ne giyeceğini bilemiyor musun? Bütçene uygun güzel bir bilgisayar mı arıyorsun? Veya son zamanlarda ilişkinde yaşadığın sorunlar hakkında tavsiye mi almak istiyorsun? Bilinkle ile anında kendine özel soru paylaşabilir ve diğer kullanıcılardan yüzlerce kaynak elde edebilirsin.

Bilinkle’de aradığın tüm sorulara cevap bulmak mümkün. Sorduğun soruların, internette kişilerin kendilerince yazdığı kabataslak cümlelerle değil de sağlam bir kaynağa dayanarak cevaplanmasını istiyorsan, Bilinkle tam sana göre. Bir konu hakkında ileri düzey bilgi almak istiyorsan, platformumuzdaki kullanıcılar mutlaka sana yanıt verecek ve uygun bir link ile seni bilgilendireceklerdir. Saatler boyunca bilgisayarın başında arayacağın siteleri, deneyimli birinden saniyeler içerisinde alabilirsin.


Bilinkle ile siz de linkleyin!
Bilinkle’nin benzersiz formatı sayesinde, sorduğun sorulara gelen alakasız yanıtlar arasında kaybolmana gerek yok. Çünkü Bilinkle’de sorularına sadece ve sadece link ile yanıt verilebilir. Örneğin; içerisinde belirli bir söz dizisi geçen bir şarkı arıyorsan, kullanıcılarımız direkt olarak sana bu şarkının linkini yolluyorlar. Sen de bilgi vermeyen, zaman kaybına neden olan ve subjektif yorumlardan kurtulmuş oluyorsun!

Bilinkle olarak, insanların direkt olarak bilginin kaynağına ulaşmasını amaçlıyoruz. Kurduğumuz platformumuzda sadece linkler kullanıldığı için özgürce tüm sorularının kaynağına inebilir, kaliteli bir şekilde bilgi sahibi olabilirsin.

Şu anda bünyemizde bulunan kullanıcılardan aldığımız muhteşem geri dönüşler ile bunu başarabileceğimize inanıyoruz. Haydi sen de içerideki samimi ortama katılarak Bilinkle’nin sosyal dünyasına adım ve hayatı linkle!
 

bottom of page